computar

Obiektywy marki computar to najwyższa jakość produktu oraz doskonały obraz uzyskiwany dzięki bardzo wysokiej precyzji wykonania soczewek. Nasze obiektywy są cały czas udoskonalane, a gama poszczególnych modeli cały czas się poszerza. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektywów z rodziny MegaPixel. Czytaj więcej

Zapraszamy do korzystania z wyjątkowej promocji, jaką uruchomiliśmy dla naszych klientów. Dodatkiem specjalnym do zakupionego towaru promocyjnego jest solidna bluza typu polar.

Więcej szczegółów promocyjnych uzyskasz po zalogowaniu w STREFIE LOGOWANIA. Zapraszamy!

Seria DIGIMASTER-FX to nowoczesne rejestratory analogowe przeznaczone dla profesjonalnych i wymagających użytkowników. Technologia 960H pozwala na pełne wykorzystanie możliwości oferowanych przez nowe przetworniki obrazu zdolne do pracy z rozdzielczościami 960x576 pikseli. Zastosowane w rejestratorach procesory są zdolne poprawnie interpretować zwiększoną liczbę linii w sygnale analogowym, a w związku z tym są w stanie prezentować obraz w wyższej rozdzielczości niż D1 (wciąż pozostając zdolnymi do poprawnej interpretacji sygnału D1).

Marka COMPUTAR obchodzi w tym roku swoje 40-lecie istnienia na rynku. Miniony okres to bagaż ogromnych doświadczeń, zdobytych przez firmę CBC w projektowaniu układów optycznych oraz precyzyjnych konstrukcji obiektywów typu MegaPixel, FactoryAutomation, MachineVision, MotoZoom, MFZ, itp.

COMPUTAR to marka ceniona przez wielu odbiorców na całym świecie za wysoką jakość obrazu oraz wyjątkowo solidną konstrukcję zapewniającą bardzo precyzyjne regulowanie optyki.

Z radością informujemy o obniżce cen na grupę produktów GANZ LITE!

GANZ Lite to popularna i ekonomiczna seria będąca naszą odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku poszukującego rozwiązań niedrogich, ale jednocześnie o doskonałej jakości. Asortyment produktów obejmuje kamery do wszystkich obszarów zastosowań, rejestratory cyfrowe, monitory oraz obudowy do kamer.

Aby zapoznać się z ofertą GANZ LITE na rok 2014 kliknij tutaj

Seria rejestratorów PixelMaster została rozszerzona o wersję PRO - modele 8 i 16-kanałowe przeznaczone do profesjonalnych systemów CCTV HD. Rejestratory te obsługują dyski wewnętrzne maks. 5x3TB, wspierają standard ONVIF Profile-S, nagrywają wszystkie strumienie w trybie Real-Time 1080p, posiadają też wiele innych cech wyróżniających.

Szczegóły techniczne rejestratorów PixelMaster: kliknij tutaj

W ofercie CBC pojawiła się szeroka gama obiektywów COMPUTAR typu MOTO-ZOOM MEGAPIXEL. Nowa seria obejmuje modele 27x (1.3MP), 35x (2MP) oraz 62x (2MP) z wbudowanym ekstenderem 2x oraz mikroprocesorem sterującym optyką i zespołem filtrów. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo dobrą widoczność nawet w skrajnie utrudnionych warunkach jak np. mgła, opady deszczu, śniegu itp.

Aby zapoznać się z pełną ofertą obiektywów MOTO-ZOOM MEGAPIXEL, kliknij tutaj

W naszej ofercie pojawiła się najnowsza generacja kamer bazujących na technologii GX5 łączącej w sobie wysoką rozdzielczość 700TVL, ultra-wysoką czułość 0.000015lux [50IRE], bardzo szeroki zakres dynamiki WDR, DEFOG - czyli redukcję zakłóceń widoczności (mgła, deszcz, itp.) oraz inteligentną korekcję jakości obrazu.

Kamery GX5 są idealnym rozwiązaniem dla wymagających: Szczegóły ...

Od marca 2013 r. obowiązuje zaktualizowana oferta ekonomicznej linii produktowej GANZ LITE, wzbogacona o nowe modele kamer oraz obudowy zewnętrzne. Szczegółowe informacje techniczne znajdują się w sekcji produktowej GANZ LITE.

Aby zapoznać się z aktualną ofertą promocyjną GANZ LITE, kliknij tutaj

Cennik

Aktualny cennik CBC Poland możesz pobrać tutaj.

Szkolenia CCTV

Zapraszamy na cykl szkoleń realizowanych w siedzibie naszego biura w Warszawie.

Czytaj więcej...

Aktualna oferta promocyjna

Najnowsze promocje możesz zobaczyć tutaj

Aktualne katalogi produktowe

Najnowsze wydanie katalogów produktowych w formie elektronicznej można pobrać we "Wsparciu" w sekcji DOWNLOAD.